Ulice

Ulice

Do czołowego zderzenia doszło w czwartek wieczorem na jezdni ul. Powsińskiej w kierunku centrum. Kierowca peugeota skręcający z ul. św. Bonifacego pomylił pasy i pojechał pod prąd.

Mieszkańcy Służewia znów napotykają na problemy w drodze do pracy. Najpierw przez kilka dni zamknięty był spory odcinek al. Wyścigowej. Z kolei teraz, jak poinformowała nas internautka, ruch ulicą Pallutha jest bardzo utrudniony. Kierowcy zaskoczeni pytają, co dalej z ulicą?

Około godziny 8:00 rano na ul. Wolskiej tramwaj linii 70 śmiertelnie potrącił starszego mężczynę. Ten zmarł na miejscu. Były duże utrudnienia dla kierowców jadących w kierunku Bemowa. Przez trzy godziny zablokowany zablokowany był również ruch tramwajowy.

Około godziny 6:00 rano mężczyzna, który przechodził przez Dolinę Służewiecką w niedozwolonym miejscu, został śmiertelnie potrącony przez tira. Zginął na miejscu. Były ogromne utrudnienia dla kierowców jadących w kierunku mostu Siekierkowskiego. Korek utworzył się także w drugą stronę. Utrudnienia trwały około 4 godzin.

Około godz. 19:00 w środę kierowca samochodu osobowego, jadący Trasą Toruńską, tuż przed ul. Modlińską uderzył w barierki. Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Utworzył się korek dla kierowców jadących od strony Marek.

Najpierw wjechał pod samochód, później dostał mandat i wreszcie trafił do szpitala. Tak zakończyła się jazda dla rowerzysty, który został potrącony na skrzyżowaniu ul. ul. Domaniewskiej i Postępu.

Trzy rozbite samochody i jedna osoba ranna - to efekt dwóch zdarzeń, jakie miały miejsce na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Banacha. Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 7:30, drugie miało miejsce kilka godzin później, bo o 11:00.

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Puławskiej z Ursynowską. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w kierunku Mokotowa.

Od wczesnych godzin porannych kierowcy mogą już bez przeszkód podróżować Naczelnikowską. Ulica na ponad miesiąc zamknięta była dla ruchu. Na swoje trasy wróciły również autobusy.

Niemal doszczętnie spłonął na krajowej 7 osobowy mercedes. Kierowca nie zdołał sam ugasić auta, konieczna była pomoc strażaków. Zdjęcie otrzymaliśmy od Kuby na Kontakt24.

Do poniedziakowego popołudnia kierowcy jadący Modlińską w kierunku Legionowa będa mogli korzystać tylko z dwóch pasów jezdni. Utrudnienia są związane z pracami przy budowie mostu Północnego.

W wakacje zostanie otwarty nowy parking P+R w al. Krakowskiej. Pomieści on aż 400 aut. Parking powstaje w pobliżu pętli autobusowej i tramwajowej Okęcie, aby zapewnić kierowcom szybki transport do centrum.

U zbiegu ulic Słowackiego i Żeromskiego, między dwoma jezdniami ktoś porzucił samochód. Auto stoi częściowo na jezdni i utrudnia ruch, ale straż miejska nie reaguje - informuje internautka. Strażnicy odpowiadają: - Nie mamy podstaw do usunięcia pojazdu, ale spróbujemy interweniować u właściciela.