Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Ulice

Dwa rozbite samochody i jedna osoba ranna - to efekt wypadku, do którego doszło po godz. 12 na Wisłostradzie, na wysokości ul. Karowej. Prawdopodobnie brał w nim udział nieoznakowany radiowóz.

Na u. Puławskiej dachował samochód po zderzeniu z ciężarówką. Auto blokowało skrajny prawy pas w kierunku centrum. Zdjęcia otrzymaliśmy od internautów.

Dwa uszkodzone samochody i na szczęście niewielkie utrudnienia. To efekt kolizji porsche cayenne i opla astry na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Nowolipki.

Trzy samochody zderzyły się u zbiegu ul. Puławskiej i Płaskowickiej - informuje stołeczna policja. Kierowcy musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami.

Przez kilka dni zamknięty był odcinek al. Wyścigowej od Pallutha do Modzelewskiego. O zaskoczeniu kierowców i utrudnieniach w ruchu poinformował internauta. - Dziś droga ma być przejezdna - zapowiedziała przedstawicielka mokotowskiego urzędu.

Na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Kowalczyka w niedzielę zepsuł się autokar. Kierowca wysiadł i...zniknął - informuje staż pożarna. W porannym szczycie pojazd sparaliżował dojazd do centrum od strony Białołęki.

Na skrzyżowaniu ul. Hynka i Radarowej jadący dość szybko samochód osobowy wjechał w sygnalizator – informuje Tomasz i przesyła na warszawa@tvn.pl zdjęcie samochodu.

Droga krajowa nr 50 w Górze Kalwarii na kilka godzin została zablokowana z powodu wypadku - podała rano PAP. Ulica była nieprzejezdna w obydwie strony. Najpierw ruch skierowano na objazdy, potem puszczono samochody wahadłowo. Dopiero około godziny 13.00 sytuacja wróciła do normy.