Ulice

Ulice

Od poniedziałku ulica Marszałkowska jest nieprzejezdna od ul. Widok. Wszystko przez budowaną strefę kibica. Przed Ścianą Wschodnią w poprzek ulicy stanie blaszany płot.

Wymiana nawierzchni wcale nie musi byc nudna i monotonna. Wystarczy odpowiednio ją sfilmować i dodać właściwą muzykę. Na taki zabieg zdecydowała się firma Bilfinger Berger Budownictwo, która wymieniała nawierzchnię na zatokach autobusowych Trasy Łazienkowskiej.

Na właśnie otwartym odcinku autostrady A2 już szaleją motocykliści. Policjanci zatrzymali nocą pirata, który dopuszczalną prędkość przekroczył aż o 148 km/h.

Gdy kierowcy stoją w gigantycznym korku, robotnicy uwiajają się z remontem ulicy Pułkowej. Ale nie wszyscy. Zdenerwowany wydłużającym się czasem przejazdu internauta uchwycił na zdjęciach kilku, którzy postanowili sobie akurat odpocząć.

- W Emilianowie, tuż za Radzyminem doszło prawdopodobnie do śmiertelnego potrącenia człowieka – napisał w nocy na warszawa@tvn.pl piotr23ek. Policja potwierdza informacje internauty.

Weekendowe frezowanie przyniesie spore utrudnienia w ruchu dla kierowców, którzy wybiorą wylotówkę na Gdańsk. Zamknięty zostanie ponad dwukilometrowy odcinek ul. Pułkowej.

Do kolizji samochodu osobowego z tramwajem doszło rano na Obozowej. Kierowca wpadł na wysepkę tramwajową, ale w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Vaidera.

W stojący na przejeździe kolejowym samochód uderza rozpędzony pociąg. Lokomotywa zatrzymuje się kilkanaście metrów dalej. Samochód jest doszczętnie zmiażdżony. Kierowca i pasażer są reanimowani... Na szczęście tym razem to tylko pozorowany wypadek.

- Wart około milion złotych mercedes SLS AMG zderzył się z fordem na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Beethovena- relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu nic się nie stało - dodaje.

W środę przed godziną 10.00 doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym na Pradze Południe. Kierowcy mieli utrudniony przejazd przez skrzyżowanie.- Prawdopodobnie kierowca forda skręcał z Bora Komorowskiego w lewo w Fieldorfa i zderzył się z jadącym z naprzeciwka nissanem - poinformował Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. - Obaj kierowcy twierdzą, że mieli "późne pomarańczowe" światło - dodaje.Policja ustala kto zawinił w kolizji.Utrudnienia dla kierowców

Na uczestników 34. Maratonu Warszawskiego czeka wyjątkowa, nowa trasa. Start z mostu Poniatowskiego i meta na Stadionie Narodowym. - Trudno byłoby wymyślić coś bardziej spektakularnego. Tegoroczna trasa może stać się docelową trasą Maratonu Warszawskiego na lata - cieszy się Marek Tronina, dyrektor wyścigu.