Ulice

Ulice

Pasażerów czekających na swoje autobusy, które ponownie jeżdżą ulicą Marszałkowską, spotkało nie lada zaskoczenie. Na wiatach są numery tylko trzech linii: 151, 171 i 520.

Na ulicy Człuchowskiej miejski autobus gwałtownie hamował, wjechał na trawnik i otarł się o drzewo. – Najprawdopodobniej miał niesprawne hamulce – informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

W środę po 10.00 na ul. Puławskiej tramwaj potrącił kobietę. Wstrzymany był ruch tramwajowy w stronę Służewca. Wprowadzono objazdy.

Wycofujący się ford wjechał wprost pod koła autobusu, który jechał ul. Sobieskiego, w stronę centrum.

Pożaru samochodu dostawczego na skrzyżowaniu ulic Ratuszowej i Groszkowskiego. Najprawdopodobiej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.

Dwa pasy Doliny Służewieckiej w stronę ul. Rzymowskiego były zablokowane, po tym jak rano dachowało tam BMW. - Korek sięga mostu Siekierkowskiego - relacjonował Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Poniedziałkowy poranek był sprawdzianem nowych objazdów zamkniętego tunelu Wisłostrady. - Ruch był spory, ale kierowcy nie utknęli w korkach - ocenia reporter tvnwarszawa.pl. - Nie jest źle - dodaje policja.

Na objazdach Wisłostrady spory ruch, ale bez korków. Niestety tyle szczęścia nie mieli kierowcy, którzy chcieli przejechać ul. Marynarską. – Zablokowane były wszystkie dojazdy - relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. Kierowcy utknęli w korku także na ul. Marsa.