Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Ulice

Ulice

Kierowca osobowego hyundaia wjechał w tył radiowozu straży miejskiej - informuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Kierowca samochodu był pijany.

Na generującym poważne utrudnienia węźle Łopuszańska osunął się jeden pas ruchu. Kierowcy do poniedziałku będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. Efekt jest łatwy do przewidzenia. Jeszcze większe korki.

Porzucony samochód ciężarowy blokuje al. Piłsudskiego w Markach – zaalarmowali nas internauci. – Pojazd został skradziony, prowadziliśmy na miejscu czynności – wyjaśnia policja z Wołomina.

Tuż przed godziną 14:00 trzy samochody zderzyły się na Trasie Łazienkowskiej na wysokości Rozbrat. Pojazdy blokowały jeden pas ruchu w kierunku Pragi. Momentalnie utworzył się ogromny korek sięgający Wawelskiej.

Coraz mniej utrudnień na rondzie Marsa na Gocławku. W środę drogowcy otworzyli tam przejścia podziemne. W piątek rozpoczęli testowanie sygnalizacji świetlnej. Wszystko poszło pomyślnie i kierowcy przed południem mogli już przejeżdżać przez skrzyżowanie bezkolizyjnie.

Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Potockiej. – Na szczęście nie było poważnych utrudnień, bo o tej godzinie ruch jest tu niewielki – relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

W czwartek ok. 8:30 na Korkowej doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Ulica była całkowicie zablokowana przez kilkanaście minut. Mężczyzna kierujący skuterem trafił do szpitala.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w czwartek rano na jednym ze skrzyżowań w Rembertowie. Radiowóz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Nie bezpośrednie sąsiedztwo Świętokrzyskiej a okolice kina Femina - to tam są największe korki po wyłączeniu z ruchu fargmentów ulic w centrum miasta. - Cykl świateł w al. Jana Pawła powinien być wydłużony- piszą internauci na forum tvnwarszawa.pl.

W środę po godzinie 17:00 rozpędzony motocyklista wjechał w mężczyznę przebiegającego przez przejście dla pieszych. Ciężko ranny mężczyzna mimo reanimacji zmarł. Do szpitala trafiły dwie osoby jadące motocyklem.

Uszkodzone bmw, wstrzymany ruch tramwajowy i utrudnienia dla kierowców. To efekt kolizji, do której doszło po południu w Al. Jerozolimskich.

Tuż po godz. 10.00 na pl. Narutowicza wykoleił się tramwaj - informuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Przez kilkadziesiąt minut wstrzymany był ruch na ul. Filtrowej.

Po godzinie 17 na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i al. Solidarności doszło do zderzenia tramwaju z autobusem.

- Kobieta wyjechała z podporządkowanej ul. Wyszyńskiego w Żytnią w stronę Okopowej. Prawdopodobnie nie zauważyła motocyklisty, który jechał w tym samym kierunku. Doszło do wypadku - informuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.