Ulice

Ulice

- W centrum zostaną wytyczone ścieżki rowerowe na jezdniach jak w Londynie i Paryżu - zapowiedziała w niedzielę Hanna Gronkiewicz-Waltz. Byłaby to prawdziwa rewolucja na stołecznych ulicach. Wciąż nie wiadomo jednak gdzie i kiedy się pojawią. Ratusz dopiero pracuje nad listą ulic.

Poważny wypadek na Trakcie Brzeskim. Na wysokości ul. Objazdowej zderzyły się tir, samochód osobowy, autobus oraz samochód dostawczy. Ruch w stronę centrum był całkowicie zablokowany przez około dwie godziny.

Kierowcy jadący rano Marynarską mogli już skorzystać z wiaduktów nad torami. Drogowcy udostępnili po dwa pasy w obu kierunkach.

Po zamknięciu tunelu stanęła Wisłostrada. - Najtrudniejsza sytuacja jest od strony Łomianek - ostrzega policja. Kierowcy utknęli w korkach na Powiślu. Nie da się przejechać także mostem Świętokrzyskim.

- O godzinie 23 zbierze się komisja, która podejmie decyzję o ewentualnym otwarciu wiaduktów ulicy Marynarskiej - zapowiada Małgorzata Tarnowska z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Warstwa piasku pokrywa ul. Jowisza na Bielanach. Wszystko po piątkowej awarii wodociągowej, do której doszło przy skrzyżowaniu z ul. Arkuszową. - Awarię usunięto, ale zapomniano o porządku na ul. Jowisza -skarży się Kamil i wysyła na warszawa@tvn.pl zdjęcia.

Od najbliższego poniedziałku kierowców jeżdżących ulicą Marynarską i Sasanki czekają duże zmiany. Drogowcy otworzą nowe wiadukty nad torami kolejowymi i rozpoczną remont północnego przejazdu nad Żwirki i Wigury.

Zderzenie suzuki z citroenem na skrzyżowaniu Al. Jerozolimksich i al. Jana Pawła II spowodowało ogromne utrudnienia dla kierowców. Citroen wywrócił sie na bok.

Groźny wypadek na ulicy Korkowej. Kierowca "taty" nie zauważył nadjeżdżającego skutera. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

W środę rano doszło do pożaru volkswagena transportera na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Grochowskiej i Jubilerskiej. Niezbędna była interwencja straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało.

Niespokojny poniedziałek na ulicach Warszawy. Do kolejnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Chełmskiej. Zderzyły się trzy samochody osobowe, a dwie osoby zostały ranne.