Ulice

3 samochody zderzyły się na Wale Miedzeszyńskim

Ulice


Na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego i Afrykańskiej Zderzyły się trzy samochody. Pojazdy nie blokują przejazdu, jednak kierowcy zwalniają i to powoduje zatory w ruchu.

Wszystkie samochody jechały w tym samym kierunku, w stronę Trasy Łazienkowskiej. – Wszystko zaczęło się od skody fabii, która uderzyła w tył forda – relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. – Siła uderzenia wepchnęła następnie forda na skodę octavię – dodaje Gula.

W kolizji, która miała miejsce około godziny 8.00 nikt nie ucierpiał. Z rozbitej fabii wyciekły płyny. Zneutralizowali je strażacy, którzy przyjechali na miejsce. – Samochody stoją w zatoczce autobusowej i nie blokują przejazdu, jednak kierowcy zwalniają i przyglądają się co powoduje niewielkie utrudnienia – mówi Gula.

Wypadek na Cybernetyki

Podobny wypadek wydarzył się również na skrzyżowaniu Cybernetyki i Postępu. – Ford uderzył w tył volkswagena, który w wyniku uderzenia najechał na renault – informuje Robert Opas z biura prasowego KSP. – W wypadku ranny został kierowca polo – dodaje Opas. Policjanci będą ustalać jak doszło do wypadku i kto zawinił.

wp//ec

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Gula /tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości