Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Ulice

3 kolizje na 200 metrach

Ulice


- Na ul. Ostrobramskiej zderzyły się dwa samochody osobowe i betoniarka - informuje Reporter24 Klimos. To był tylko początek serii kolizji w tym rejonie.

- Na estakadzie prowadzącej do mostu Siekierkowskiego doszło nie do jednego zderzenia, ale do trzech. I to na odcinku 200 metrów - precyzuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl i wyjaśnia okoliczności:

- Najpierw zderzył się osobowy citroen z betoniarką. Przyjechała laweta, która zabrała samochód - mówi. - Zdążyła przejechać 200 metrów, kiedy doszło do kolejnej kolizji: kierowca forda stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierki. Laweta się zatrzymała. Wtedy w jej tył uderzył rozpędzony samochód. W wyniku zderzenia laweta uderzyła w rozbitego na barierkach forda - opowiada reporter.

Były utrudnienia dla kierowców, jadących na Mokotów.

Artykuł internauty na Kontakt24:

Mapy dostarcza Targeo.pl

su/mz

Źródło zdjęcia głównego:  | Fakty po południu