Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  "28" wykoleiła się na Broniewskiego

  TVN Warszawa

  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plAkcja służb na Bielanach

  Tramwaj linii 28 wykoleił się przy pętli Piaski. Przez około godzinę trzy linie kursowały objazdami. Uruchomiono także zastępczą komunikację.

  Do zdarzenia doszło przed 7.00 na ul. Broniewskiego. - Przy pętli Piaski wykoleił się tramwaj linii 28 jadący w kierunku centrum - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

  Początkowo zablokowany był tylko ruch tramwajowy do centrum. - Około 7.30 wyłączono torowisko w obie strony. Na miejsce przyjechał dźwig, który będzie stawiał skład na torowisko - mówił reporter.

  Po godzinie 8 ruch został wznowiony.

  Utrudnienia dla pasażerów
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

  Trzy linie na objazdach

  Jak poinformował po 7.00 Zarząd Transportu Miejskiego, linie 28 i 35 zostały skierowane na trasę objazdową: al. Reymonta - Nocznickiego - Metro Młociny - Marymoncka - Popiełuszki - al. Jana Pawła II.

  Linia 33 natomiast kursowała na trasie: Metro Młociny - Marymoncka - Popiełuszki - al. Jana Pawła II

  Uruchomiono linię zastępczą Z kursującą na trasie: Metro Młociny - Nocznickiego - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Rondo "Radosława".

  Ruch został wznowiony po 8.00.

  su/r