Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

2 rozbite samochody, 4 pieszych potrąconych

Ulice

Darlossk/Kontakt24Utrudnienia dla kierowców po wypadku na Woli

U zbiegu al. Solidarności i Okopowej zderzyły się dwa samochody. - W wyniku tego zdarzenia czworo pieszych zostało potrąconych - poinformowała stołeczna policja. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt24.

Funkcjonariusze na miejscu ustalali dokładny przebieg zdarzenia. Na razie pewne jest, że na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody: saab i hyundai. - Do samego zderzenia doszło przy manewrze zmiany pasa ruchu - powiedział Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji.

W wypadku rannych zostało także czworo pieszych. Pod uwagę brane są dwie wersje: albo wszystkie osoby potrąciło jedno auto, albo te osoby zostały poszkodowane od uderzeń elementów samochodu.

Cztery poszkodowane

Wszystkie poszkodowane to kobiety: 18-latka, dwie 20-latki i 32-latka. Najpoważniej ranna została najmłodsza z nich. - Z informacji uzyskanych od lekarzy wynika, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przekazał Opas.

Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był przejazd ulicą Okopową w kierunku ronda Radosława. Policjanci kierowali samochody na objazdy. bf/par

Źródło zdjęcia głównego: Darlossk/Kontakt24