Informację o tej tragedii otrzymaliśmy na Kontakt24. Według czytelnika dziecko wypadło z balkonu i było reanimowane, ale nie udało się go uratować. Do wypadku doszło przy ulicy Wysockiego.
Podinspektor Ewelina Gromek-Oćwieja z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdziła zdarzenie. - Mogę potwierdzić, że przed godziną 20 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że z balkonu jednego z budynków wypadło dwuletnie dziecko, które niestety poniosło śmierć - powiedziała.
- Na miejscu są już policjanci, poinformowany został też prokurator. Rozpoczęły się czynności i na ten moment nie mogę w tej sprawie udzielić więcej informacji - przekazała policjantka.
Tragedia na Bródnie, nie żyje dwuletnie dziecko
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Autorka/Autor: est