Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Targówek

Awaria wodociągowa na Bródnie. "Podtopiło samochody mieszkańców"

TVN Warszawa | Targówek

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Awaria wodociągowa przy Chodeckiej na Bródnie
Kontakt 24Awaria wodociągowa przy Chodeckiej na Bródnie

Przy ulicy Chodeckiej na Bródnie doszło do awarii wodociągowej, w wyniku której podtopione zostały samochody na osiedlowym parkingu. Rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji poinformował, że bez wody są mieszkańcy czterech budynków.

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy informację, że w poniedziałek rano doszło do awarii wodociągów przy ulicy Chodeckiej na Bródnie. "Zalane zostały parkingi, na których podtopiło samochody mieszkańców. W niektórych pojazdach woda dostała się do wnętrz" - napisał czytelnik. Na przesłanym przez niego nagraniu widać, że na parkingu stało kilkanaście samochodów.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Marek Smółka potwierdził, że rano doszło do wycieku wody przy Chodeckiej. - Pracujemy nad usunięciem awarii. Dostawy wody do czterech budynków mieszkalnych czteropiętrowych zostały wstrzymane, więc podstawiliśmy beczkowóz. Pracujemy nad tym, żeby jak najszybciej przywrócić dostawy wody - zapewniał Smółka po godzinie 15.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości