Muzyka

Muzyka

Nie cierpię tego mentorskiego tonu starszych pokoleń, które pouczają młodsze. Moje pokolenie bardzo długo miało problem, aby zaistnieć w mediach czy w polityce, długo byliśmy traktowani niepoważnie i z poczuciem wyższości. Nie chciałbym teraz mścić się na pokoleniu mego syna, choć przyznam, nie wszystko rozumiem - mówi Bartosz "Fisz" Waglewski w rozmowie z Esterą Prugar.

"Nie starzej się. Starzenie to grzech" - ostrzegała kilka lat temu 58-letnia wówczas Madonna. Plotkarskie media nie mają litości dla osób, które weszły w etap menopauzy. Szydzą z ich potrzeb i obłudnie gratulują atrakcyjności "jak na ten wiek". A my niezręcznie balansujemy między śmianiem się ze skeczu o napalonej emerytce, a biciem rekordów w wyszukiwaniu kategorii MILF/mature w serwisach pornograficznych.

ABBA definitywnie kończy działalność. Dziewiąty album studyjny "Voyage" z 10 nowymi piosenkami szwedzkiej grupy ostatecznie zamyka historię zespołu. Benny Andresson i Bjoern Ulvaeus w rozmowie z dziennikiem "The Guardian" potwierdzili, że to koniec grupy.