Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Prokuratura

Prokuratura

Prokuratura będzie musiała się zająć sprawą hajlowania narodowców na uroczystościach związanych obchodami wybuchu Powstania Warszawskiego. Do zdarzenia doszło rok temu - najpierw narodowcy zniszczyli tęczową flagę, a później hajlowali. Jeden ze świadków zrobił zdjęcie i złożył doniesienie do prokuratury. Najpierw śledczy odmówili prowadzenia postępowania, ale teraz zmusza ich do tego sąd. Patryk Rabiega.

Stanąłem za plecami "Czachy" i z odległości pół metra strzeliłem mu w plecy. Druga kulka poszła w potylicę. Na pamiątkę zabrałem sobie złoty zegarek i łańcuszek tego oszusta - pysznił się "Zwierzak" podczas pierwszego przesłuchania. O porachunkach w Nowym Dworze Mazowieckim pisze dla Magazynu TVN24 Helena Kowalik.

Słup wystrzelił jak z procy. Rozległ się trzask i krzyk. Maja leżała na chodniku, a obok leżała jej noga. Potężna ciężarówka, która zahaczyła o kable, pojechała dalej. Jak to możliwe, że cieniutkie kable, zamiast po prostu się zerwać, złamały dwa drewniane słupy?