Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Drogi w Polsce

Drogi w Polsce

Źle zaparkujesz, zdjęcie twojego samochodu miasto wrzuci do internetu. Katowice wypowiadają wojnę kierowcom, którzy zostawiają swoje auta gdzie popadnie. W ramach akcji "Miszczowie parkowania" powstała interaktywna mapa stolicy Śląska. Mieszkańcy mogą wrzucać zdjęcia samochodów, które stoją w niedozwolonym miejscu. Autorzy najbardziej rażących przypadków dostaną nagrodę od miasta. Materiał Łukasza Wieczorka.

Sposobem oszczędności na Podlasiu jest budowanie dróg przez urzędników. Wójt gminy Brańsk postanowił, że nie będzie zlecał już inwestycji firmom prywatnym, mieszkańcy byli za. Zrzucili się na sprzęt, pracownicy wójta zakasali rękawy i wzięli się do pracy - sami zajmują się budową. Materiał Łukasza Wieczorka.