Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Śródmieście

Słońce, a tu nagle śnieg. Muranów w oku kamery

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zaśnieżony Ogród Krasińskich
fanpage Grain Space facebook.com/grainspacewarsawWidok na Ogród Krasińskich i osiedle na Muranowie

Kamera naszego czytelnika zarejestrowała zmiany w pogodzie w poniedziałek nad Muranowem.

W myśl popularnego przysłowia "w marcu jak w garncu" pogoda pokazała, że potrafi być kapryśna. I tak też było w ostatni poniedziałek miesiąca. Najpierw mieszkańcy stolicy mogli cieszyć się słoneczną, choć nieco chłodną aurą, a potem spadł nagle śnieg.

Pogoda na wtorek

Jak podało tvnmeteo, marzec pożegna się z nami zimową aurą. I we wtorek tylko nieliczne regiony w kraju pozostaną bez opadów śniegu.

W Warszawie noc początkowo zapowiada się pogodnie, później nastąpi wzrost zachmurzenia i przelotnie będzie padał śnieg. Temperatura spadnie do -4 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie o północy wzrośnie do 1010 hPa.

Z kolei w trakcie dnia w stolicy ma być pochmurno z przejaśnieniami. Okresami przelotny śnieg. Termometry pokażą do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1012 hPa.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: fanpage Grain Space facebook.com/grainspacewarsaw

Pozostałe wiadomości