TVN Warszawa | Śródmieście

Nocny wypadek na torach. Policja: zginął mężczyzna

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
PLKDo tragicznego wypadku doszło przed mostem Gdańskim (zdj. ilustracyjne)

W piątek późnym wieczorem w okolicy mostu Gdańskiego doszło do tragicznego wypadku. Pociąg potrącił mężczyznę, którego tożsamość wciąż nie jest znana.

- Około godziny 23 otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna został potrącony na torach. Możemy tu mówić o nieszczęśliwym wypadku. Mężczyzna przechodził przez torowisko w miejscu niedozwolonym. Zdarzenie miało miejsce tuż przed mostem Gdańskim, jeszcze po stronie śródmiejskiej. Był to pociąg SKM jadący w kierunku Pragi Północ - przekazał nam w sobotę rano Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodał, nie udało się jeszcze ustalić tożsamości mężczyzny. Policjanci nie wiedzą też, w jakim był wieku. - Czynności odbyły się bez udziału prokuratora, niemniej jednak policjanci nadal wykonują czynności w celu ustalenia tożsamości mężczyzny - podkreślił policjant.

Warszawska Szybka Kolej Miejska w sobotę wieczorem publikowała komunikat w tej sprawie. "Z powodu potrącenia człowieka przez pociąg SKM w pobliżu stacji Warszawa Gdańska, na odcinku Warszawa Gdańska - Warszawa ZOO występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników. Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S3 i S9 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 45 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S9 nr 99727 ze stacji Warszawa Zachodnia peron 8 (odjazd o godz. 22:43) do stacji Legionowo Piaski został odwołany na odcinku Warszawa ZOO - Legionowo Piaski" - informowano na Facebooku.

Facebook

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o potrąceniu pieszego na oznakowanym przejściu:

Potrącenie pieszego na Targówku
Potrącenie pieszego na TargówkuTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: PLK

Pozostałe wiadomości