Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Pogoda na 11 listopada i długi weekend

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
mp
Pogoda na 11 listopada i długi weekendTVN Meteo
wideo 2/2
Prognoza pogody na długi weekend

W najbliższych dniach w kilku regionach popada deszcz. Pogoda na 11 listopada zapowiada się na ogół bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

Piątek zapowiada się dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu.

Prognoza pogody na długi weekend

W sobotę na zachodzie kraju wystąpią opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 8 st. C na Pomorzu Zachodnim do 17 st. C na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni, w porywach rozpędzi się do 55 kilometrów na godzinę.

Przed nami pogodna niedziela na zachodzie Polski. W pozostałej części kraju synoptycy prognozują opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Wschodni i południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na 11 listopada

Poniedziałek 11 listopada zapowiada się na ogół bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Wtorek na zachodzie kraju upłynie pod znakiem opadów deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 8 st. C na Pomorzu do 14 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

tvnmeteo.pl

mp