Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Śródmieście

Nocna akcja strażaków w wieżowcu. Spaliła się hotelowa pralka

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
katke/r
Źródło:
Kontakt 24, tvnwarszawa.pl
Martyna / Kontaky 24Awaria pralki i zadymienie w hotelu w centrum

Na Kontakt24 otrzymaliśmy sygnały od czytelników zaniepokojonych nocną akcją straży pożarnej w jednym z wieżowców w centrum miasta. Okazało się, że powodem była awaria hotelowej pralki.

Jak przekazała na Kontakt 24 czytelniczka, w nocy w hotelu Marriott działania prowadziła straż pożarna. Z relacji wynikało, że dym pojawił się w okolicach restauracji hotelowej i nie działały windy. Dostaliśmy też zdjęcia strażaków przed budynkiem oraz w hotelowym lobby.

Awaria pralki i zadymienie w hoteluMartyna / Kontakt 24

Jak przekazał Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej, interwencja miała miejsce w środę, 20 minut po północy. - Doszło do awarii pralki przemysłowej i jej pożaru. Obsługa obiektu przygasiła ją sprzętem gaśniczym - powiedział nam w środę rano strażak.

Dodał, że straż pożarna sprawdziła później, czy wszystko zostało dokładnie zagaszone. - Następnie budynek został przewietrzony. Pojawiło się delikatnie zadymienie i charakterystyczny zapach, ale nie było osób poszkodowanych - podsumował Konopka.

Miesiąc temu informowaliśmy o pożarze mieszkania w bloku na 11. piętrze:

Pożar na PowiśluMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/r

Źródło: Kontakt 24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Martyna / Kontaky 24

Pozostałe wiadomości