Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Rembertów

Pożar domu w Rembertowie. Mieszkańcy nie mogą wrócić do spalonego budynku

TVN Warszawa | Rembertów

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar domu na Chełmżyńskiej
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPożar domu na Chełmżyńskiej

W jednym z domów jednorodzinnych przy Chełmżyńskiej w Rembertowie doszło do pożaru. Ewakuowano cztery osoby. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, nie mogą one wrócić do spalonego budynku.

Tuż przed godziną 10 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze domu przy Chełmżyńskiej 119A. - Palił się dwukondygnacyjny budynek. Pożar rozwinął się na poddaszu. Na miejscu pracują cztery zastępy. Trwa dogaszanie - mówił nam przed godziną 12 Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Jak zaznaczył, w pożarze nikt nie został ranny.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Cztery osoby poszkodowane

Kiedy reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter dotarł po godzinie 12 na Chełmżyńską, ostatnie zastępy odjeżdżały już z miejsca akcji. Na miejscu pozostała policja. - Na budynku nie widać żadnego wyraźnego spalenia, pożar zaczął się na poddaszu, prawdopodobnie od niedopilnowania piecyka, tak zwanej kozy. Z budynku ewakuowano cztery osoby. Nie było zagrożenia dla ich życia i zdrowia - dowiedział się Szmelter.

- Straż pożarna już odjechała, ale na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy telefonicznie organizują pomoc dla tych czterech osób. Trzeba im znaleźć miejsce zastępcze, bo nie mogą wrócić do spalonego budynku - relacjonował nasz reporter.  

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości