Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Napad na sklep monopolowy na Pradze Południe. Trzy osoby zatrzymane. Miały kominiarki i pistolet

  TVN Warszawa | Praga Południe

  Autor:
  est/dg/popi/pm
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plNapad na sklep monopolowy na Pradze Południe

  Policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o napad na sklep monopolowy. Podczas zatrzymania znaleziono przy nich pistolet. Pierwszą informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

  "Przy Ostrobramskiej 78 zatrzymano samochód, kierowca został zakuty w kajdanki i odwieziony radiowozem. Na miejscu zatrzymania 8 radiowozów w tym kilka nieoznakowanych" - informację o takiej treści otrzymaliśmy na Kontakt 24. Okazało się, że chwilę wcześniej w okolicy doszło do napadu z użyciem broni.

  Przy zatrzymanych znaleziono broń palną

  - Około godziny 16 stołeczni wywiadowcy zatrzymali samochód osobowy marki mazda, którym jechało trzech mężczyzn, przy których znaleziono pistolet, kominiarki, gotówkę oraz papierosy - poinformowała podinspektor Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem, że są odpowiedzialni za napad na sklep monopolowy przy ulicy Łukowskiej, do którego doszło kilkanaście minut wcześniej - przekazała policjantka.

  Napad na sklep monopolowy
  Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

  Dodała, że zatrzymani mężczyźni są w wieku 18, 19 oraz 39 lat. Policja nie przekazuje, ile gotówki przy nich znaleziono.

  - Zatrzymani zostali przewiezieni na komisariat, gdzie będą odbywać się dalsze czynności. Nie mamy informacji, aby w napadzie ktoś został ranny - zapewniła. 

  Zatrzymanie przy Ostrobramskiej
  Patitym0/Kontakt 24

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  est/dg/popi/pm