Źródło wideo: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
Źródło zdj. gł.: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 11.15. Zderzyły się Volvo i Mercedes. Nie działała sygnalizacja i kierowca jednego z pojazdów wymusił pierwszeństwo. Kierująca Mercedesem 60-letnia kobieta trafiła do szpitala - przekazał nam przed godziną 13 Paweł Chmura z Komendy Stołecznej Policji. Policjant zaznaczył jednak, że kierująca nie odniosła obrażeń zagrażających życiu.
Kierujący byli trzeźwi. Policjanci udrożnili już ruch.
Wcześniej Zarząd Transportu Miejskiego informował o utrudnieniach w tym miejscu. Autobusy jeździły na objazdach.
Zderzyły się dwa auta
Źródło zdjęcia: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:
Źródło: tvnwarszawa.pl