Nie działała sygnalizacja, zderzyły się dwa auta. Jedna osoba w szpitalu

Zderzyły się dwa auta
Zderzenie dwóch aut na Pradze Południe
Źródło wideo: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
Źródło zdj. gł.: Mateusz Mżyk / tvnwarszawa.pl
Na skrzyżowaniu Fieldorfa i Bora-Komorowskiego zderzyły się dwa auta. Policja podała, że jeden z kierujących wymusił pierwszeństwo, gdy nie działała tam sygnalizacja świetlna. Do szpitala przewieziona została jedna osoba.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 11.15. Zderzyły się Volvo i Mercedes. Nie działała sygnalizacja i kierowca jednego z pojazdów wymusił pierwszeństwo. Kierująca Mercedesem 60-letnia kobieta trafiła do szpitala - przekazał nam przed godziną 13 Paweł Chmura z Komendy Stołecznej Policji. Policjant zaznaczył jednak, że kierująca nie odniosła obrażeń zagrażających życiu.

Kierujący byli trzeźwi. Policjanci udrożnili już ruch.

Wcześniej Zarząd Transportu Miejskiego informował o utrudnieniach w tym miejscu. Autobusy jeździły na objazdach.

Źródło: tvnwarszawa.pl
Czytaj także: