Przygotuj się na:

STULECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Pożar na Pradze. Strażacy ewakuowali zwierzęta domowe

TVN Warszawa | Praga Północ

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPożar na Kłopotowskiego

Jedno pomieszczenie uległo spaleniu w pożarze w kamienicy na Kłopotowskiego. - Strażacy wyrzucili na zewnątrz zniszczone elementy, które leżą teraz na podwórku przed budynkiem - opisywał nasz reporter.

Do pożaru doszło przy Kłopotowskiego 20 na Pradze Północ. - Około godziny 15. otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze na drugim piętrze kamienicy. Pożar został zlokalizowany, trwa jego dokładne dogaszanie i sprawdzanie kamerą termowizyjną pomieszczeń - mówił około godziny 17 Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej.

Podał też, że spaleniu uległo wyposażenie jednego pomieszczenia w budynku. - W pożarze nikt nie został poszkodowany, ale konieczna była ewakuacja dwóch zwierząt domowych - dodał strażak.

W akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy. Na miejsce przyjechała też policja. - Strażacy wyrzucili na zewnątrz spalone elementy, które leżą teraz na podwórku przed budynkiem. Akcja gaśnicza już się zakończyła, ale straż oddymia jeszcze pomieszczenia i klatkę schodową - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl