Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Okolice

"Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z osobowym". Śmiertelny wypadek na krajowej "50"

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 50

Po południu na drodze krajowej numer 50, między Żyrardowem a Sochaczewem, doszło do tragicznego wypadku. - Tir zderzył się z autem osobowym. Nie żyje młody mężczyzna z tego drugiego auta – przekazała straż pożarna. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Do zdarzenia doszło na krajowej "50" na wysokości miejscowości Guzów. Strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku około godziny 12.40.

- Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z autem osobowym. W wypadku zginęła jedna osoba: młody mężczyzna, który kierował oplem – mówił Jarosław Belina z żyrardowskiej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Utrudnienia

Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna w obu kierunkach. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez kilka godzin, ponieważ trzeba będzie usunąć z drogi pojazd ciężarowy. Ma on uszkodzony zbiornik paliwa, więc konieczne będzie też uprzątnięcie jezdni po wycieku – wyjaśniał Belina około godziny 15.

Przed godziną 19 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zakończeniu utrudnień na drodze krajowej nr 50.

Jesienią informowaliśmy o karambolu na krajowej "50", w którym zginął kierowca tira:

Śmiertelny wypadek na krajowej "50"Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl