Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Kradzione auta w "dziupli" pod Warszawą

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPKradzione samochody znalezione pod Warszawą

Policjanci odnaleźli dwie skradzione na terenie stolicy mazdy. Jeden z samochodów był już rozmontowywany. Auta znajdowały się w "dziupli" pod Warszawą.

Stołeczni policjanci współpracowali z komendą z Wołomina. Jak wskazano w komunikacie, wiedza operacyjna i rozpoznanie doprowadziły ich do posesji w podwarszawskiej miejscowości, gdzie miała znajdować się dziupla samochodowa.

Jak podają policjanci, funkcjonariusze mieli informacje, że tam właśnie trafiły mazdy skradzione w Warszawie kilka dni wcześniej. Kiedy weszli na posesję, zastali tam dwóch mężczyzn, 62-latka i 48-latka. "Jeden z nich ubrany był w strój roboczy i miał ręce ubrudzone smarem. Obaj udawali, że nie mają pojęcia o jakichkolwiek samochodach, stwierdzili również, że nie posiadają żadnych rzeczy, których posiadanie jest zabronione lub mogłyby pochodzić z przestępstwa" - wskazała policja.

Funkcjonariusze przeszukali przyległe garaże i pomieszczenia gospodarcze . "Tam znaleźli kompletną mazdę pochodzącą z kradzieży z włamaniem z Wilanowa oraz zdemontowaną mazdę skradzioną na Pradze Południe. Mężczyźni zostali zatrzymani, a samochody zabezpieczono" - przekazała policja.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie 62-latek i 48-latek usłyszeli zarzuty paserstwa.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o akcji kryminalnych z Mokotowa:

Rzecznik policji o akcji mokotowskich funkcjonariuszy KSP

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP