Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Pożar drewnianego domu. Jedna osoba nie żyje

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar w Wojcieszynie

W środę wieczorem w miejscowości Wojcieszyn (powiat warszawski zachodni) doszło do pożaru domu. Jak poinformowała straż pożarna, w środku znajdował się starszy mężczyzna – pomimo długiej reanimacji nie udało się go uratować.

Strażacy dowiedzieli się o pożarze w miejscowości Wojcieszyn przy ulicy Warszawskiej o godzinie 21. - Po dojeździe pierwszych zastępów na miejscu zastano pożar domu drewnianego pokrytego papą. W środku przebywała jedna osoba – mężczyzna w wieku około 80 lat. Strażacy ewakuowali go na zewnątrz obiektu, następnie przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej – relacjonował przebieg wydarzeń Kazimierz Jaworski z komendy straży pożarnej Warszawa Zachód.

Jak zaznaczył, mimo długiej resuscytacji nie udało się uratować mężczyzny. - Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon – poinformował strażak.

Straż pożarna ugasiła płonący dom. W akcji brało w sumie udział dziewięć zastępów, czyli 25 ratowników. - Nasze działania na miejscu zakończyły się około godziny 22.20 – podsumował Jaworski.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o pożarze w alei "Solidarności", w którym zginęła jedna osoba:

W pożarze zginęła jedna osobaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl