Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Okolice

Badanie alkomatem powtarzali kilka razy, wynik się nie zmieniał. Wciąż było to prawie pięć promili

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
pop
Źródło:
TVN24
Raport NIK na temat wypadków powodowanych przez osoby odurzone i pijane
Raport NIK na temat wypadków powodowanych przez osoby odurzone i pijaneTVN24
wideo 2/4
TVN24Raport NIK na temat wypadków powodowanych przez osoby odurzone i pijane

W Tarczynie po godzinie 22 kierowca opla wjechał w ogrodzenie posesji. Próbował odjechać, lecz jego pojazd odmówił „posłuszeństwa”. Wynik badania alkomatem zaskoczył policjantów.

Policjanci przebadali 44- letniego kierowcę na zawartość alkoholu. - Z uwagi na wynik, badanie zostało kilka razy powtórzone - przekazuje Jarosław Sawicki ze stołecznej policji. - Okazało się, że mężczyzna prowadził samochód, mając niemal pięć promili alkoholu w organizmie.

Kierowca miał w organizmie niemal pięć promili alkoholuStołeczna policja

Dwa zarzuty

Został poinformowany o zatrzymaniu. - Wtedy zaproponował i próbował wręczyć policjantom kilkaset złotych, by odstąpili od czynności - dodaje Sawicki.

Dalszą część nocy spędził już w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał dwa zarzuty: za jazdę pod wpływem alkoholu i za próbę korupcji.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brak funkcjonariuszy, szkoleń i sprzętu. Raport NIK o eliminowaniu kierujących pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Autor:pop

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Stołeczna policja

Pozostałe wiadomości