Pociąg potrącił pieszego na linii otwockiej

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie pieszego przez pociąg

Wypadek na stacji Świder w Otwocku. Służby poinformowały o potrąceniu na torach. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Były utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM.

- Najprawdopodobniej doszło do potrącenia osoby przez pociąg. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, ta osoba była pod opieką osób postronnych. Przejęliśmy ją i udzieliliśmy kwalifikowanej pierwsze pomocy - przekazał nam po godzinie 15 kapitan Maciej Łodygowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. Dodał, że na miejscu był też zespół ratownictwa medycznego. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Osoba została przekazana ratownikom, była przytomna - podsumował strażak.

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz ustalił, że poszkodowany to mężczyzna. - Został potrącony przy przejściu na stacji Świder - wskazał.

"W związku ze zdarzeniem w rejonie stacji OTWOCK ŚWIDER występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 i S10 oraz pociągów KM. Możliwe opóźnienia , odwołania oraz przekierowania pociągów" - podawał z kolei w komunikacie Warszawski Transport Publiczny.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości