Motocyklista zderzył się z autem. Trafił do szpitala

Wypadek na drodze krajowej numer 48 w powiecie białobrzeskim
Do zdarzenia doszło w powiecie białobrzeskim
Źródło wideo: Google Earth
Źródło zdj. gł.: Mazowiecka Policja
Motocyklista zderzył się z autem osobowym na drodze krajowej numer 48 koło Białobrzegów (Mazowsze). Został ranny i trafił do szpitala. Droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Pojazdy zderzyły się około godziny 11 w rejonie miejscowości Stromiec w powiecie białobrzeskim.

"Kierujący Volkswagenem 73-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego oraz kierujący motocyklem Suzuki 28-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego byli trzeźwi. Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala" - poinformowała Mazowiecka Policja w mediach społecznościowych.

Zablokowana droga

Na miejscu wypadku pracowały służby. W trakcie ich działań droga krajowa numer 48 była zablokowana. Objazd dla kierowców został wyznaczony przez miejscowość Wola Stromiecka.

Jak przekazała Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad, utrudnienia w ruchu zakończyły się około godziny 13.30.

Źródło: tvnwarszawa.pl
Czytaj także: