Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Okolice

Awantura, a później szarpanina, jeden z mężczyzn stracił kawałek ucha. "Po zdarzeniu dalej spożywali alkohol"

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
kz/r
Źródło:
PAP
ShutterstockPolicja (zdjęcie ilustracyjne)

36-letni mężczyzna został aresztowany po tym, jak odgryzł kawałek ucha swojemu koledze. Po awanturze i szarpaninie obaj, jak gdyby nigdy nic, dalej pili alkohol. - Pewnie wszystko rozeszłoby się po kościach, gdyby nie fakt, iż 33-latek potrzebował opieki medycznej.

Jak poinformował w piątek Krzysztof Dobrzeniecki z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, do zdarzenia doszło w weekendową noc w miejscowości Lelice. Mężczyźni po pracy pili alkohol. W nocy doszło pomiędzy nimi do awantury i szarpaniny, w wyniku której 36-latek odgryzł 33-letniemu koledze kawałek małżowiny prawego ucha.

- Po zdarzeniu awanturnicy dalej spożywali alkohol i pewnie wszystko rozeszłoby się po kościach, gdyby nie fakt, iż rana powstała na uchu nie chciała się goić i 33-latek musiał zgłosić interwencję, gdyż potrzebował opieki medycznej – przekazał policjant.

Kompan poszkodowanego został zatrzymany w poniedziałek przed południem; miał półtora promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego kolegi oraz kierowanie pod jego adresem gróźb karalnych. Decyzją sądu 36-latek został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara co najmniej 3 lat więzienia.

Informowaliśmy o wyroku w sprawie zabójstwa w szkole w Wawrze:

Wyrok w sprawie zabójstwa w szkole w Wawrze

Sąd uznaje Emila B. za winnego
Sąd uznaje Emila B. za winnegoTVN24
wideo 2/7

Autor:kz/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości