Tragiczny finał poszukiwań 60-latki. Zwłoki odnaleziono w Jeziorze Zegrzyńskim

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Legionowskie WOPR / FacebookPoszukiwania zaginionej były prowadzone w Zegrzu Północnym

Z Jeziora Zegrzyńskiego wyłowiono w poniedziałek ciało 60-letniej kobiety. Zaledwie godzinę wcześniej policjanci z Serocka otrzymali zgłoszenie o jej zaginięciu. W akcji poszukiwawczej brali oprócz nich udział także strażacy i ratownicy wodni.

O akcji poszukiwawczej poinformował w mediach społecznościowych Legionowski WOPR. Ratownicy ruszyli do akcji około godziny 17 w poniedziałek, 28 listopada. "Otrzymaliśmy prośbę o włączenie się w poszukiwania zaginionej w okolicach Jeziora Zegrzyńskiego około 60-letniej kobiety. Do poszukiwań została zadysponowana Załoga 212, która udała się w rejon Zegrza Północnego i Mostu w Zegrzu" - czytamy we wpisie.

Ratownicy podają, że około godziny 17.45 odnaleziono ciało zaginionej kobiety. Jak przekazał nam prezes Legionowskiego WOPR Krzysztof Jaworski, na wodzie zauważył je jeden z policjantów.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Prokuratura bada okoliczności śmierci 60-latki

- Poszukiwania zaginionej prowadził Komisariat w Serocku. Odnaleziono ją po około godzinie od zgłoszenia o jej zaginięciu - informuje Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Zastrzega jednocześnie, że w sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności śmierci 60-latki.

Informowaliśmy także o śmierci operatora wózka widłowego, który zsunął się do rzeki podczas wjeżdżania na prom:

Wózek widłowy spadł z promu do rzeki
Wózek widłowy spadł z promu do rzekiMoja Ostrołęka / Kontakt 24

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Legionowskie WOPR / Facebook

Pozostałe wiadomości