Zwłoki 65-latki w mieszkaniu. "Zatrzymano trzy osoby"

Autor:
katke/ran
Źródło:
PAP
TVNTaśma policyjna (zdjęcie ilustracyjne)

O zwłokach znalezionych w jednym z mieszkań w Płońsku poinformowała rodzina kobiety. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 48 i 52 lat i 45-letnią kobietę – przekazała policja.

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku podkomisarz Kinga Drężek-Zmysłowska poinformowała we wtorek, że zgłoszenie o odnalezieniu zwłok 65-latki w mieszkaniu w jednym z bloków na terenie tego miasta przekazała w poniedziałek wieczorem rodzina kobiety.

"Ustalane są okoliczności"

- Na miejsce wysłana została grupa operacyjno-dochodzeniowa. Przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora. Do sprawy zatrzymano następnie trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 48 i 52 lata oraz 45-letnią kobietę. Wszystkie są mieszkańcami Płońska – przekazała podkomisarz Drężek-Zmysłowska. Jak zaznaczyła, ustalane są okoliczności, w jakich doszło do śmierci 65-letniej kobiety.

Rzeczniczka płońskiej policji, powołując się na dobro prowadzonych czynności, zastrzegła, iż na obecnym, wczesnym etapie postępowania, nie może udzielić bardziej szczegółowych informacji na jego temat.

Informowaliśmy też o areszcie dla podejrzanego o zabójstwo w Ząbkach:

KSP o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo w Ząbkach
KSP o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo w ZąbkachTVN24

Autor:katke/ran

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości