Pociąg potrącił mężczyznę pod Sochaczewem. Poszkodowany zmarł w szpitalu

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Google MapsDo wypadku doszło w miejscowości Piasecznica

Nad ranem pod Sochaczewem doszło do potrącenia pieszego przez pociąg osobowy. Policja podaje, że zmarł w szpitalu. Pasażerów czekają utrudnienia.

Do wypadku doszło w miejscowości Piasecznica. Służby podają, że wydarzył się poza stacją kolejową czy miejscami wyznaczonymi do przechodzenia przez tory. - Kilka minut po godzinie 4.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg osobowy - informuje Agnieszka Dzik z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. - Strażacy zastali na miejscu mężczyznę z widocznym urazem biodra. Był przytomny, leżał w pobliżu torowiska. Po udzieleniu mu kwalifikowanej pierwszej pomocy został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego - opisuje Rafał Krupa z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.

Policja podaje, że mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł. Jak wskazuje Dzik, to 37-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego.

Pasażerów czekają utrudnienia w ruchu. Koleje Mazowieckie ostrzegają, że dotyczą one linii kolejowej Warszawa - Kutno, a dokładnie odcinka Sochaczew - Teresin Niepokalanów. "Niektóre pociągi mogą być odwołane, skrócone, opóźnione. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie" - ostrzega przewoźnik w komunikacie. Jak udało nam się ustalić, sytuacja wkrótce powinna ulec stabilizacji, ponieważ służby zakończyły już działania w miejscu wypadku.

Informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku na DK62 pod Wyszkowem:

Śmiertelny wypadek na DK62 pod Wyszkowem
Śmiertelny wypadek na DK62 pod WyszkowemArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps

Pozostałe wiadomości