Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

TVN Warszawa | Okolice

Był poszukiwany trzema listami gończymi. Ukrywał się u konkubiny

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP w Nowym Dworze Mazowieckim Zatrzymanie 62-latka poszukiwanego trzema listami gończymi

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 62-latka. Mężczyzna był poszukiwany w związku popełnionymi przestępstwami. Wydano za nim trzy listy gończe, a siedem prokuratur próbowało ustalić miejsce jego pobytu.

Jak poinformowała podkomisarz Joanna Wielocha, rzeczniczka prasowa policji w Nowym Dworze Mazowieckim, do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny doszło w czwartek po południu. - Policjanci z Wydziału Kryminalnego posiadali informację, że na jednej z posesji w Nowym Dworze Mazowieckim ukrywa się poszukiwany mieszkaniec Ciechanowa. Kiedy udali się na miejsce, w domu zastali zaskoczonego wizytą funkcjonariuszy 62- latka. Mężczyzna dotychczas unikał odpowiedzialności karnej, ukrywając się u swojej konkubiny - powiedziała.

Teraz odbędzie karę za popełnione przestępstwa

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany aż trzema listami gończymi. - Żeby tego było mało, siedem prokuratur na terenie całego kraju wydało zarządzenia, w celu ustalenia miejsca jego pobytu - dodała policjantka.

Kryminalni zatrzymali 62- latka i przewieźli do nowodworskiej komendy policji. - Poszukiwany trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwa - podsumowała Wielocha.

Czytaj również: W Ursusie skradziono rowery. Policja publikuje wizerunki trzech mężczyzn

Policja opublikowała nagranie z monitoringu (wideo bez dźwięku)
Policja opublikowała nagranie z monitoringu (wideo bez dźwięku)KRP III

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Pozostałe wiadomości