Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Okolice

Odrzutowiec z Rumunii awaryjnie lądował w Modlinie. Miał awarię podwozia

TVN Warszawa | Okolice

Aktualizacja:
Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Google Maps Do zdarzenia doszło w Modlinie

Na podwarszawskim Lotnisku Modlin awaryjnie lądował mały samolot. Jak przekazał nam rzecznik lotniska, był to odrzutowiec lecący z Rumunii. - Prawdopodobnie doszło do awarii podwozia - wyjaśnił.

Joanna Wielocha z policji w Nowym Dworze Mazowieckim przekazała nam, że zgłoszenie wpłynęło po godzinie 12. – Otrzymaliśmy informację o małym samolocie, który ma problem z lądowaniem – powiedziała. Jak zaznaczyła policjantka, około godziny 12.50 maszyna wylądowała.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Na miejscu pracowała również straż pożarna. - Na pokładzie znajdowały się cztery osoby, nikomu nic się nie stało - przekazał z kolei Tomasz Wołoszyn ze straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Akcja służb zakończyła się około 13.20.

Więcej informacji przekazał nam po godzinie 15 Andrzej Mazurowski z biura prasowego lotniska: - Samolot typu odrzutowiec dyspozycyjny lecący z Rumunii lądował awaryjnie na lotnisku w Modlinie ze względu na przypuszczalną awarię podwozia. Samolot lądował w asyście wszystkich służb lotniskowych. Lądowanie przebiegło bezpiecznie. Samolot odholowano do hangaru, w którym zostanie sprawdzony technicznie.

Informowaliśmy o awaryjnym lądowaniu małego samolotu w Markach:

Awaryjne lądowanie samolotu w Markach

Awaryjne lądowanie małego samolotuArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps