Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Pożar nieużytków pod Piasecznem. "Zapaliły się plastikowe elementy"

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszwa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPożar nieużytków w miejscowości Łubna

Duży pożar wybuchł w miejscowości Łubna, w powiecie piaseczyńskim. Zaczął się od nieużytków w pobliżu jednej z firm związanej z oczyszczaniem ścieków.

- Pożar obejmuje powierzchnie nieużytkowe, które są wokół tego zakładu i kilku firm, które mają w tych okolicach swoje siedziby. Nie objął żadnego z budynków. Spaleniu i uszkodzeniu uległy plastikowe elementy, które znajdowały się na terenie zewnętrznym. Na miejscu mamy w tym momencie osiem zastępów straży pożarnej - przekazał nam Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie.

Jak dodał, ogień szybko się rozprzestrzenił ze względu na silny wiatr. Strażacy jeszcze nie określają skali pożaru. - To nie są wielkie powierzchnie, ale skupiamy się na drogach graniczących z działkami, by ograniczyć dalsze rozprzestrzeniania się ognia - zaznaczył strażak.

Przed godziną 14 Darmofalski poinformował, że kończą się działania związane z gaszeniem pożaru. - Ostatnie zastępy wracają właśnie do koszar - powiedział.

Informowaliśmy także o pożarze dworku w Wólce Radzymińskiej:

Trwa akcja dogaszania dworku w Wólce Radzymińskiej TVN24

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszwa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl