Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Okolice

Policja: Skradł ze sklepu puszkę WOŚP. Pieniądze zdążył wydać na alkohol

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP w PiasecznieMężczyzna wydał pieniądze z puszki WOŚP na alkohol

Policjanci zatrzymali 47-latka, który według służb w jednym ze sklepów w Konstancinie ukradł puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Do bulwersującego zdarzenia doszło w Konstancinie-Jeziornie. Do jednego ze sklepów wbiegł mężczyzna i skradł znajdującą się tam puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" – podał Jarosław Sawicki, rzecznik komendy z Piaseczna.

Jak wskazał, moment kradzieży oraz drogę ucieczki sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu. W poszukiwania mężczyzny zaangażowali się policjanci w Konstancinie-Jeziornie oraz strażnicy miejscy.

Podjął jeszcze próbę ucieczki

"W ich trakcie na ulicy Warszawskiej został on rozpoznany przez funkcjonariuszy, podjął jeszcze próbę ucieczki, lecz po chwili był on już w rękach policjantów" – przekazał Sawicki.

Dodał, że odzyskano skradzioną puszkę, jednak już bez pieniędzy, które miały być przeznaczone na leczenie chorych dzieci. "Okazało się, że 47-latek zdążył już je wydać na alkohol" – poinformował policjant. Jak podkreślił, mężczyzna został zatrzymany i nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

W ubiegłym roku opisywaliśmy kradzież puszki WOŚP w Śródmieściu:

Napastnik wskoczył do samochodu swojego kolegiNapastnik wskoczył do samochodu swojego kolegiKSP

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Piasecznie