Bójka w Grodzisku Mazowieckim. Mają sprawców, ale szukają... poszkodowanego

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockSprawę bada policja

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego zamieścili w sieci informację o poszukiwaniu osoby, która została poszkodowana w bójce. Domniemani sprawcy zostali już zatrzymani.

Do zdarzenia miało dojść o godzinie 1 w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy 11 Listopada. Świadek zawiadomił służby o bójce (policjanci potwierdzili informację również dzięki miejskiemu monitoringowi). Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, nie było tam jednak poszkodowanej osoby. Poszukują jej, aby dowiedzieć się, co się wydarzyło. "Policjanci z grodziskiej komendy poszukują osoby, która została zaatakowana przez dwóch obywateli Ukrainy i prawdopodobnie pobita" - czytamy na Facebooku grodziskiej komendy.

Jak podaje Katarzyna Zych, rzeczniczka tamtejszej komendy, napastnicy zostali zatrzymani. - Pokrzywdzonego lub osoby mające informację na jego temat prosimy o kontakt z policjantami. Można to zrobić osobiście na ulicy Bartniaka 19 lub telefonicznie pod numerem 47 72 42 213 (dyżurny KPP w Grodzisku Maz.) - apeluje rzeczniczka.

Pisaliśmy także o ataku nożownika w Sochaczewie:

Zakończyła się obława za nożownikiem
Zakończyła się obława za nożownikiem TVN24

Autor:kz/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości