Marihuana ukryta w głośniku

Autor:
mg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
policja Grodzisk MazowieckiW sumie zabezpieczyli 370 gramów marihuany

51-latek jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Część wydał dobrowolnie, resztę znaleźli policjanci. Usłyszał zarzuty, grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem.

- Policjanci zespołu wywiadowczego z grodziskiej komendy zdobyli informację o pojeździe, którym mogą być przewożone nielegalne substancje. Gdy tylko zauważyli podejrzane auto na jednej z ulic powiatu, podjęli interwencję. W czasie kontroli, 51-latek siedzący w samochodzie na ich polecenie wydał dobrowolnie opakowanie z suszem roślinnym - informuje w komunikacie asp. sztab. Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim. - Jak zawsze w takich sytuacjach policjanci pojechali także na przeszukanie jego miejsca zamieszkania. Tam mężczyzna także oddał im jedną torebkę z taką samą substancją, twierdząc, że nie posiada nic więcej - dodaje.

Policjanci dokładnie przeszukali całe mieszkanie. Jednym z miejsc, w którym znaleźli kolejne narkotyki był stojący w pokoju głośnik.

51-latek usłyszał zarzuty i został objęty dozorempolicja Grodzisk Mazowiecki

Zarzuty i dozór

Łącznie zabezpieczyli niemal 370 gramów marihuany. 51-latek doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru.

PRZECZYTAJ TAKŻE: W lodówce trzymał ponad 200 ciasteczek nasączonych marihuaną. Policjanci zatrzymali 22-latka.

W lodówce policjanci znaleźli ciastka z marihuaną
W lodówce policjanci znaleźli ciastka z marihuaną27.01 | Warszawscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Na ogródkach działkowych miał ukryć między innymi domowej roboty ciasteczka nasączone marihuaną, a także inne nielegalne środki odurzające. 22-latkowi grozi 10 lat pozbawienia wolności.KSP

Autor:mg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: policja Grodzisk Mazowiecki

Pozostałe wiadomości