Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

TVN Warszawa | Okolice

Pożar pustostanu w Brwinowie, poparzony mężczyzna uciekł do lasu

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa..pl
Google MapsDo pożaru doszło w Brwinowie

Do pożaru doszło w Brwinowie przy ulicy Bratniej. Zapalił się pustostan, w którym przebywały osoby bezdomne. Strażacy poinformowali o jednym poszkodowanym mężczyźnie, który został przekazany pod opiekę pogotowia.

Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Około godziny 20 otrzymaliśmy informację o pożarze pustostanu. W budynku nikogo nie było - przekazał nam po godzinie 21 młodszy brygadier Karol Kroć z Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. I dodał: - Jednak w momencie, kiedy strażacy kończyli już akcję gaśniczą, na miejscu pojawiła się jedna osoba, która w chwili wybuchu pożaru oddaliła się do pobliskiego lasu. Poszkodowany to bezdomny, który zamieszkiwał pustostan. Ma poparzenia i jest już pod opieką pogotowia ratunkowego - powiedział Kroć.

Z relacji poszkodowanego wynikało, że w budynku była jeszcze jedna osoba, której również udało się uciec. Strażacy prowadzą wspólnie z policją jej poszukiwania. - Chcemy sprawdzić, czy tej osobie nic się nie stało - podsumował Kroć.

Na miejscu pracowało pięć zastępów strażaków.

Informowaliśmy również pożarze w Ursusie:

Pożar w Ursusie
Pożar w UrsusieTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:katke

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa..pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps

Pozostałe wiadomości