Szynobus zderzył się z samochodem dostawczym

Pod Płockiem szynobus zderzył się z autem dostawczym. Z samochodu na jezdnię wysypał się towar. Pojazdami podróżowało łącznie 21 osób.

Do wypadku doszło na lokalnej drodze, łączącej Płock z miejscowością Bronowo-Zalesie.

Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej, policja, był też zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zgłoszenie o zderzeniu otrzymali około godziny 12. Dotyczyło kolizji szynobusu z samochodem dostawczym.

Z dostawczaka spadł przewożony towar.

"Szynobusem podróżowało 18 osób, natomiast samochodem dostawczym trzy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń" - poinformował mł. kpt. Wojciech Pietrzak, oficer prasowy KM PSP w Płocku.

Droga jest zablokowana.

Przeczytaj także: Wbił się samochodem w barierki przy przystanku. Wydmuchał 1,5 promila

Klatka kluczowa-437540
Kierowca wjechał w barierki przy Placu Szembeka
Źródło: Klemens Leczkowski/tvnwarszawa.pl
Źródło: tvnwarszawa.pl
Czytaj także: