Szuka ich policja. Są podejrzewani o rozpylenie w pociągu nieznanej substancji i narażenie pasażerów

Autor:
katke/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja poszukuje tych dwóch mężczyzn
Policja poszukuje tych dwóch mężczyzn
KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego
KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego Policja poszukuje tych dwóch mężczyzn

Policja publikuje wizerunek dwóch mężczyzn podejrzewanych o rozpylenie 25 maja nieznanej substancji w pociągu relacji Warszawa Wschodnia-Łowicz. Każdy, kto ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z komendą w Błoniu.

Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego przekazała, że policjanci z Błonia prowadzą postępowanie w sprawie "narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pasażerów pociągu relacji Warszawa-Wschodnia-Łowicz poprzez rozpylenie w dniu 25 maja br. nieznanej substancji".

Policjanci szukają tych mężczyznKPP dla powiatu warszawskiego zachodniego

Policja prosi o pomoc w znalezieniu podejrzewanych

- Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z komisariatu w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 - zaapelowała policjantka.

Kontaktować można się również pod numerami: (22) 725 49 97, 47 724 38 60.

Policja czeka także na informacje na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl. Można to zrobić, powołując się na numer sprawy: RSD-206/22.

Autor:katke/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego

Pozostałe wiadomości