Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Zmarł mężczyzna pobity na Bemowie. Zaatakowali go maczetami?

Warszawa

Zmarł mężczyzna pobity w niedzielę nad ranem, przy szkole na Bemowie. Sprawą zajmie się prokuratura. Na naszym forum pojawiają się informacje, że ofiara została zaatakowana maczetami.

O pobiciu przy ulicy Szadkowskiego pisaliśmy w niedzielę. Stołeczna komenda informowała, że zaatakowany trafił do szpitala.

Ustalają sprawców

W poniedziałek rano Mariusz Mrozek, rzecznik KSP powiedział, że zaatakowany mężczyzna zmarł. Nie chciał komentować doniesień naszych czytelników, którzy piszą, że ofiara miała zostać zaatakowana maczetami, przez dużą grupę napastników.

- Dalsze nasze czynności będą realizowane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Warszawy Woli – powiedział tvnwarszawa.pl Mrozek.Policja ustala sprawców, szuka też świadków zdarzenia. – Zbieramy wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia sprawy – zaznacza rzecznik.

"Ogromne plamy krwi"

Pierwsze informacje o bójce dostaliśmy w niedzielę, od czytelniczki tvn24.pl. "Przy szkole 321 na Szadkowskiego na Bemowie są ogromne plamy krwi" – napisała chcąca zachować anonimowość kobieta.

Jak podała wtedy policja, do pobicia doszło na parkingu przy ulicy Szadkowskiego 6 przed godz. 5 rano, w niedzielę. Ofiarą był około 30-letni mężczyzna. Sprawców było przynajmniej dwóch.

TAK WYGLĄDAŁO W NIEDZIELĘ PO POŁUDNIU MIEJSCE ZDARZENIA:

ran/r

Do pobicia doszło na parkingu
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl