Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Tragiczny pożar na Bemowie. Nie żyją dwie osoby

  TVN Warszawa

  Autor:
  dk/popi
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl/Kontakt 24
  tvnwarszawa.pl/Tomasz ZielińskiTragiczny pożar na Bemowie

  Dwie osoby zmarły po pożarze na Bemowie. Ogień objął jedno pomieszczenie i szybko został ugaszony. Śmiertelnie niebezpieczny okazał się jednak dym. W Wigilię w tej samej dzielnicy również wybuchł pożar i też były ofiary śmiertelne.

  Ogień w mieszkaniu na czwartym piętrze przy ulicy Czumy pojawił się po godzinie 19.

  - Dwie starsze osoby ewakuowano. Były reanimowane. Niestety, nie przeżyły. Nie był to duży pożar. Nie było potrzeby ewakuacji reszty mieszkańców budynku. Pożar został już ugaszony - poinformował st. kpt. Michał Konopka z zespołu prasowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

  W akcji gaśniczej wzięły udział cztery zastępy straży.

  Strażak przekazał, że dwie starsze osoby, które zginęły w pożarze, prawdopodobnie zatruły się dymem. Dodał, że był to pożar w obrębie jednego pomieszczenia.

  Nie ma wjazdu

  - Trwa oddymianie, na miejscu wciąż są strażacy, policjanci i pogotowie ratunkowe. Na ulicę Czumy od Powstańców Śląskich nie można obecnie wjechać – przekazał przed 21 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

  W Wigilię też doszło do tragicznego pożaru na Bemowie. W domu jednorodzinnym zginęły dwie osoby.

  Tragiczny pożar na Bemowie
  Tragiczny pożar na Bemowie
  Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

  Źródło: tvnwarszawa.pl/Kontakt 24

  dk/popi