Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Śmiertelnie potrącił kobietę i uciekł

  TVN Warszawa


  Samochód osobowy śmiertelnie potrącił kobietę na ul. św. Wincentego. - Policjanci poszukują sprawcy wypadku, który odjechał z miejsca zdarzenia - poinformowała policja.

  Do wypadku doszło o godz. 15.40 na ul. św. Wincentego, na wysokości Malborskiej, w kierunku wyjazdu z miasta. - Nieznany samochód osobowy śmiertelnie potrącił kobietę. Trwają poszukiwania sprawcy, który odjechał z miejsca zdarzenia - powiedziała Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

  Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - W pobliżu nie ma przejścia dla pieszych. Możliwe, że kobieta przechodziła przez ulicę w niedozwolonym miejscu - powiedział Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

  Utrudnienia

  Przez kilka godzin zablokowana była ul. św. Wincentego od ul. Kondratowicza do ul. Malborskiej. Policjanci kierowali ruchem. - Na Kondratowicza oraz Malborskiej utrzymuje się korek - relacjonował po godz. 16 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

  Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, występowały utrudnienia w kursowaniu autobusów w rejonie skrzyżowania ulic św. Wincentego i Malborskiej w obu kierunkach. Autobusy kierowane były na objazdy.

  O godz. 19.50 ZTM poinformował, że utrudnienia się zakończyły.

  ło/sk