Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Śmiertelne potrącenie dwóch osób. "Podejrzany usłyszał zarzuty"

Warszawa

Zatrzymano mężczyznę, który jest podejrzany o śmiertelne potrącenie dwóch osób pomiędzy Karczewem a miejscowością Janów - poinformowała policja z Otwocka. W prokuraturze usłyszał już zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia

Tomasz Ch. pojawił w prokuraturze w środę. - Już we wtorek jego obrońca poinformował, że mężczyzna chce stawić się w prokuraturze - tłumaczy Renata Mazur, rzecznik prokuratury okręgowej Warszawa-Praga.

Po wyjściu z prokuratury został zatrzymany przez otwocką policję

Jak dodaje Mazur, Tomasz Ch. został już przesłuchany w charakterze podejrzanego. - Usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia - informuje Mazur.

Prokurator wystąpił także do sądu z wnioskiem o areszt tymczasowy dla 29-latka.

Śmierć dwóch osób

Tomasza Ch. jest podejrzany o to, że w ostatni piątek ok. godz. 23.00 na ulicy Żaboklickiego w Karczewie potrącił dwie osoby idące lewą stroną jezdni.

W efekcie 29-letnia kobieta zmarła na miejscu, a mężczyzna, również 29-latek, zmarł w drodze do szpitala. Ofiary to obywatele Ukrainy. Jak informują funkcjonariusze, po wypadku samochód dachował, a kierowca zbiegł.

ran