Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Podejrzany o brutalne zamordowanie dwóch kobiet trafił do aresztu

Warszawa

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o dwa brutalne zabójstwa kobiet. Ciała ofiar zostały znalezione w lesie na terenie powiatu wołomińskiego.

Do pierwszej zbrodni doszło w maju. Ciało 27-latki zostało znalezione w lesie na terenie powiatu wołomińskiego przez przypadkową osobę. Wszystko wskazywało na to, że młoda kobieta padła ofiarą brutalnego zabójstwa. Kilka tygodni później zgłoszono zaginięcie 37-latki. Jej ciało zostało znalezione przez policjantów dzień po otrzymaniu zgłoszenia.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", zamordowane kobiety to Ukrainka i Bułgarka.

Areszt na 3 miesiące

Sprawą brutalnych zbrodni zajęli się stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. Funkcjonariusze od początku przypuszczali, że te dwie sprawy mogą być ze sobą powiązane. Ustalili, że związek z tymi zbrodniami może mieć 23-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. Mężczyzna został zatrzymany w domu. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

kś/gp