Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Na klatce schodowej kłócili się o kobietę. Jeden zrzucił drugiego ze schodów

Warszawa

W jednym z bloków na Saskiej Kępie mieszkańcy znaleźli leżącego, zakrwawionego mężczyznę. Na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Funkcjonariusze ustalili, że ofiara została zrzucona ze schodów. Lekarz stwierdził zgon.

Policjanci otrzymali informację od jednego z mieszkańców bloku na Saskiej Kępie, że na klatce schodowej leży nieprzytomny, zakrwawiony mężczyzna. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Pomimo podjętej przez lekarzy reanimacji, mężczyzna zmarł.

Funkcjonariusze w kilkadziesiąt minut od momentu zgłoszenia namierzyli podejrzewanego o zrzucenie mężczyzny ze schodów. Śledczy ustalili, że 55-letni Jarosław W. zepchnął 37-latka z piętra. Podejrzany został zatrzymany w mieszkaniu ojca kilka bloków dalej. Obaj mężczyźni znali się.

Kłócili się o kobietę i pieniądze

Jak się okazało mężczyźni spotkali się pod drzwiami wspólnej znajomej, która nie wpuściła ich do mieszkania. Na klatce schodowej panowie pokłócili się najprawdopodobniej o kobietę oraz pieniądze.

Komenda stołeczna poinformowała, że zatrzymany usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Policja zatrzymała podejrzanego
ksp

ło