Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ochota

Wypadek na Zesłańców Syberyjskich, jeden z kierowców wypadł przez szybę. Policja szuka świadków

TVN Warszawa | Ochota

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich

Ochoccy policjanci szukają świadków wypadku, który miał miejsce 10 maja na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z Prymasa Tysiąclecia. - Każdy, kto posiada informacje o tym zdarzeniu lub przypadkowo uwiecznił go w formie materiału video, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami - apeluje rzecznik komendy.

10 maja na rondzie Zesłańców Syberyjskich doszło do wypadku, w którym brały udział skoda i bmw. Kierowca tego pierwszego auta został zabrany do szpitala.

Ochoccy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie tego zdarzenia. - Wypadek miał miejsce około godziny 9.40 na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z aleją Prymasa Tysiąclecia. Samochód marki Skoda zderzył się z samochodem marki BMW. W wyniku tego zdarzenia kierujący skodą wypadł przez szybę, doznając obrażeń ciała - podaje rzecznik ochockiej komendy Karol Cebula.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia. - Prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów 47 723 93 59, bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50. Prosimy również o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań video przez osoby, które 10 maja były w okolicy Ronda Zesłańców Syberyjskich i mogły przypadkowo uwiecznić zdarzenie - apeluje Cebula.

Zaznacza, że informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl