Najnowsze

Zwłoki mężczyzny w Grodzisku Mazowieckim. Zginął od strzału

Najnowsze

Policja zabezpieczyła teren
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPolicja zabezpieczyła teren

- Strzał oddano z bliskiej odległości. To prawdopodobnie było samobójstwo, ale nie wykluczamy innych okoliczności - mówi prokurator Dariusz Ślepokura. Policja nadal bada okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono wieczorem przy ul. Chełmońskiego w Grodzisku Mazowieckim.

Jak poinformowała grodziska prokuratura, jeszcze dzisiaj zostanie zarządzona sekcja zwłok. We wtorek wieczorem na miejscu pracowali policyjni technicy.

- Przy zwłokach znaleziono broń oraz pocisk. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy. Z oględzin biegłego wynika, że strzał został oddany z przyłożenia z bliskiej odległości. To wszystko wskazuje, że było to prawdopodobnie samobójstwo, ale nie wykluczamy innych okoliczności. Więcej będzie wiadomo po sekcji zwłok, badaniach daktyloskopijnych odcisków palców na broni - powiedział nam Dariusz Ślepokura, prokurator rejonowy w Grodzisku Mazowieckim.

Nie wiedzą kto to

Do zdarzenia doszło około godz. 20 na ul. Chełmońskiego, na wysokości numeru 6. Pierwsze informacje na ten temat podał serwis grodzisknews.pl.

- Mężczyzna z raną postrzałową głowy został znaleziony przez przejeżdżającego kierowcę. Leżała przy nim broń, pistolet – powiedziała przed godz. 22 st. asp. Katarzyna Zych, rzeczniczka komendy w Grodzisku Mazowieckim. Dodała, ze na razie policja nie zna danych osobowych zmarłego, z wyglądu policjanci ocenili jego wiek na około 50 lat.

Jak się dowiedzieliśmy w środę, nadal nie znana jest tożsamość znalezionego mężczyzny. - Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Ustalamy jego dane osobowe - poinformowała rzeczniczka grodziskiej komendy.

We wtorek wieczorem w Grodzisku Mazowieckim był reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na miejscu jest dużo policjantów, ciało leży na chodniku, jest ogrodzone parawanem - relacjonował.

Precyzował też, że do zdarzenia doszło przy ruchliwej ulicy, ale w miejscu gdzie nie ma sklepów czy parkingu.

Postrzelony mężczyzna w Grodzisku Mazowieckim
Postrzelony mężczyzna w Grodzisku MazowieckimTVN24

kz/pm/r

Pozostałe wiadomości